Kontakt

Say potato, say Agrico

Xfotolia 33570761 Subscription Monthly M

Agrico Polska sp.Z o.O

Agrico Polska Sp. z o.o.
84-300 Lębork
ul. Legionów Polskich 19

Tel: +48 882 124 744

E-mail: biuro@agricopolska.pl

 

Formularz kontaktowy
69631323 2382449515157125 3007772250293141504 N

Dane kontaktowe pracowników:

Diarmid Johnston

Diarmid Johnston

Prezes Zarządu

Markies nestje met doorsnee

Agnieszka Płotka

Dyrektor Operacyjno-Finansowy, Członek Zarzadu

Artur Szadkowski Commercial Director

Artur Szadkowski

Dyrektor Sprzedaży
e-mail: artur.szadkowski@agricopolska.pl
Tel. +48 882 124 744

Grzegorz Korzeniewski Regional Sales Manager

Grzegorz Korzeniewski

Regionalny Menadżer Sprzedaży
e-mail: grzegorz.korzeniewski@agricopolska.pl
Tel. +48 602 702 576

Markies nestje met doorsnee

Krzysztof Szymański

Regionalny Menadżer Sprzedaży
e-mail: krzysztof.szymanski@agricopolska.pl
Tel: +48 515 129 803

Wojciech Cyrny

Wojciech Cyrny

Doradca Techniczny  
e-mail: wojciech.cyrny@agricopolska.pl
Tel. +48 662 052 551

Markies nestje met doorsnee

Tomasz Erlichowski

Kierownik ds. Operacyjnych i Produktu
e-mail: tomasz.erlichowski@agricopolska.pl
Tel. +48 602 702 252

Markies nestje met doorsnee

Radowsław Przybylski

Kierownik ds. Operacyjnych i Produktu
Email: tomasz.erlichowski@agricopolska.pl
Tel. +48 602 702 252

Markies nestje met doorsnee

Izabela Mieńciuk

Markies nestje met doorsnee

Agnieszka Studniarz

Markies nestje met doorsnee

Monika Puzdrowska

Logistyk
e-mail: monika.puzdrowska@agricopolska.pl 
Tel. +48 602 702 663

Markies nestje met doorsnee

Magdalena Widera

Specjalista ds. Administracyjnych
e-mail: magdalena.widera@agricopolska.pl
Tel. +48 532 884 008

Markies nestje met doorsnee

Marta Szostak

Specjalista ds. Administracyjnych
e-mail: marta.szostak@agricopolska.pl